Lobby LGBT nie ustaje w agresywnych próbach narzucania swojej ideologii. Kolejny marsz osób z problemami ze swoją seksualnością odbył się w Szczecinie.

Co ciekawe, organizatorzy nie kryli się, że frekwencję na paradzie mieli robić goście z zagranicy. Jest to o tyle zastanawiające, że wszelkie ankiety, nawet te robione na lewicowych portalach i mediach społecznościowych, wyraźnie pokazywały, iż ludzie nie godzą się na tego typu spędy. Organizatorzy nawiązali więc współpracę z gośćmi z innych krajów.

Swój przyjazd zapowiadają nie tylko osoby mieszkające na drugim końcu Polski – w Lublinie czy w Rzeszowie, ale nawet w Stanach Zjednoczonych.(…)Pojawiają się informacje mówiące o tym, że 15 września Szczecin odwiedzą nie tylko Niemcy, ale i delegacja ze Szwecji.” – donosi portal gs24, informując również o licznej reprezentacji z Poznania i Warszawy. Widać więc, że tzw. „parada równości” w Szczecinie z mieszkańcami Szczecina miała niewiele wspólnego. I nie o to prawdopodobnie chodziło organizatorom, a o narzucanie po raz kolejny swojej ideologicznej narracji.

Źródło: https://gs24.pl/kolorowi-i-otwarci-poznajcie-organizatorow-pierwszego-w-dziejach-szczecina-marszu-rownosci/ar/13489693