Tęczowa ideologia ma zamiar opanować całą Polskę, tak jak udało się to w krajach zachodnich. W Polsce próbuje ona wchodzić przede wszystkim przez samorządy i prezydentów dużych miast. Tak dzieje się w Poznaniu, gdzie rządzi tzw. „tęczowy Jacek”, w Gdańsku i w Warszawie, gdzie wiceprezydentem jest zadeklarowany homoseksualista, a prezydent Trzaskowski podpisał niedawno kartę LGBT+. Teraz ta drogą chcą pójść władze Krakowa. Tak deklaruje wiceprezydent miasta Andrzej Kulig.

„Jesteśmy w Krakowie otwarci na rozmowy w sprawie podpisania deklaracji LGBT+, takiej jak ta warszawska” – powiedział w jednym z wywiadów. Kiedy dziennikarka dopytywała o standardy WHO i uczenie dzieci masturbacji grubiańsko stwierdził:

„Ubolewam, że w odróżnieniu od Pani nie jestem znawcą nauki masturbacji i nie podejmuję się dyskusji na ten temat, choć oczywiście jak ponad 90% procent populacji mam własne doświadczenia w tym zakresie.”

Jak widać, wiceprezydent nie ma nic przeciwko temu ,aby również 3-latki miały już własne doświadczenia w tym zakresie. Musi jednak pamiętać, że podpisując się pod takimi treściami jak standardy WHO, sam bierze odpowiedzialność za deprawacje dzieci.

źródło: https://nczas.com/2019/03/17/szok-jest-nowy-kandydat-do-nauczania-o-onanizmie-wiceprezydent-krakowa-zapowiada-podpisanie-deklaracji-lgbt-mam-wlasne-doswiadczenia-w-zakresie-masturbacji/

Autor: Filip Nowak