Po raz kolejny w Rzeszowie w sobotę odbyła się pikieta w obronie Życia nienarodzonych dzieci. Mimo bardzo upalnego dnia, stawiło się na nią kilkadziesiąt osób. Stanęliśmy z naszymi banerami na jednym z największych rond Rzeszowa, niedaleko Galerii Rzeszów.

Podczas pikiety pokazywaliśmy prawdę o aborcji poprzez zdjęcia zamordowanych dzieci oraz nagranie z megafonu, mówiące jak wyglądają procedury aborcyjne. Dziś też, jak co miesiąc, uczestniczyliśmy w Publicznym Różańcu wynagradzającym za grzech aborcji.

Bardzo dziękujemy za świadectwo i zaangażowanie młodzieży z ONR, która przyjechała by stanąć w obronie nienarodzonych dzieci z tak odległych zakątków Podkarpacia jak Sanok, Mielec czy Stalowa Wola. Nie zabrakło też przedstawicieli z samego Rzeszowa. Dziękujemy też Policji za zapewnienie bezpieczeństwa dla naszej pikiety.

Dołącz do nas i ty! Nie możesz zostać obojętny na mordowanie w majestacie prawa setek nienarodzonych dzieci rocznie. Pamiętaj to bestialstwo jest finansowane z twoich podatków. Zapytasz, jak to zrobić? To proste: wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.stopaborcji.pl lub napisz do nas: podkarpackie@stopaborcji.pl 

Przemysław Sycz – rzeszowska komórka Fundacji Pro-prawo do życia