W tak zwanych „postępowych krajach” coraz bardziej widać proces oswajania społeczeństwa z pedofilią. Debatuje się nad możliwością obniżenia i tak już bardzo niskiej granicy wieku legalnej inicjacji seksualnej. Niedawno informowaliśmy też o tym, że w poczytnym piśmie naukowym wydawnictwa Springer ukazał się artykuł broniący seksu z dziećmi, a napisał go…trzykrotnie skazywany pedofil. Słychać już też głosy chcące uznać pedofilię za orientację seksualną. Jak widać, ruszył już proces przygotowywania społeczeństwo do jej legalizacji.

Bardzo niskie kary dla pedofilów

W ostatnich latach często skazuje się pedofilów na śmiesznie niskie kary.

W Holandii matka 14 -latki umawiała ją na płatny seks z mężczyznami. Została skazana na 1 dzień więzienia i 150 godzin prac społecznych. Sąd argumentował, że matka traktowała córkę jak przyjaciółkę… Z kolei w Szwajcarii pedofil recydywista otrzymał w zeszłym roku karę 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności.

To nie jedyne przykłady bardzo niskich wyroków. Benjamin Levin, pedofil z Kanady został skazany na trzy lata, ale zwolniono go po 18 miesiącach. Znamienne jest to, że Levin był wiceministrem edukacji kanadyjskiej prowincji Ontario, odpowiedzialnym za wprowadzanie deprawacyjnej edukacji seksualnej w szkołach.


Rola tzw. edukacji seksualnej

Linia obrony pedofili często dotyczy zgody dziecka na stosunek. Dzieci są poddawane bardzo wczesnej, ciągłej seksualizacji. Wysyła się je na obowiązkowe lekcje edukacji seksualnej, z których często rodzice nie mogą ich wypisać. Jednym z punktów tych zajęć jest „udzielanie zgody” na bycie dotykanym przez drugą osobę. Po takim przygotowaniu pedofile mają już bardzo ułatwione zadanie.


Fundacja Pro-Prawo do Życia wydała poradnik dla rodziców i nauczycieli pod tytułem „Jak powstrzymać pedofila”. Można go pobrać lub zamówić w formie papierowej na stronie internetowej: stoppedofilii.pl

źródła:

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-02-06/oferowala-seks-ze-swoja-14-letnia-corka-zostala-skazana-na-150-godzin-prac-spolecznych/?fbclid=IwAR0UJ8TrO7zb1LGQotgRYfZ6Z2dDQjzeP0ZCJmK3OQVHSWSerPmohYYp9Zs

https://www.lifesitenews.com/news/convicted-torture-porn-pedophile-publishes-study-defending-pedophilia-in-ac