Jak działać?

Skutecznie!

Każdego roku w Polsce legalnie morduje się ponad 1300 dzieci – ponad 94% z nich z powodu podejrzenia o chorobę.

Każdy kolejny dzień to trzy nowe ofiary. W tych warunkach nie ma miejsca na zwłokę, ani podejmowanie działań o niepewnej skuteczności. Potrzebne jest aktywne działanie szeroko wpływające na opinię publiczną i zmierzające do jak najszybszej delegalizacji aborcji.

Organizując wiele akcji i inicjatyw koordynatorzy Fundacji zdobyli wiele doświadczenia, które skupia nas wokół kilku konkretnych i skutecznych metod oddziaływania.

Przedstawiamy je poniżej i zachęcamy każdego z Was – dołącz do nas! Nikt nie rodzi się ekspertem, a każdy z koordynatorów rozpoczynał od zera. Nasi ludzie są po to aby pomóc Ci rozwijać się i działać.


 

Wystawa Wybierz Życie!

Od początku istnienia Fundacji pokazujemy prawdę o morderstwie nienarodzonych jakim jest aborcja. Świadectwa kobiet, które zrezygnowały z jej dokonania po obejrzeniu wystawy i przykłady osób z miejsca zmieniających poglądy po zetknięciu się z nią to przykład niezwykłej skuteczności. Czy wystawa była już w Twojej okolicy? A może warto postawić ją jeszcze raz, czy znaleźć inne miejsce?

Zorganizuj wystawę Wybierz Życie!

W całej Polsce było ich już ponad 400!
Organizowali je doświadczeni i nowicjusze, dorośli, studenci i licealiści.
Nie trzeba tu przeszkolenia komandosa – najważniejsze są chęci!


 

Dołącz do komórki lokalnej

Aby skutecznie przeciwdziałać aborcji od 2012 r. rozpoczęliśmy zakładanie komórek lokalnych – w wielu miastach takie komórki już działają, a ich koordynatorzy z utęsknieniem czekają na zgłoszenia zainteresowanych wolontariuszy. Widzimy jak bardzo skuteczność działania każdego lokalnego oddziału zależy od zaangażowania nawet pojedynczych osób. Być może to właśnie Ciebie potrzebujemy! Nie zwlekaj dłużej, zgłoś się do wybranej przez siebie komórki!

W Twoim mieście nie ma jeszcze lokalnej komórki? Trzeba to koniecznie zmienić! Możemy pomóc Ci ją założyć. Nawet w największych miastach rozwój komórek rozpoczynał się od pojedynczych osób. Dziś mamy doświadczenie, którym chcemy się z Tobą podzielić. Będziesz mógł działać szybciej i lepiej. Do tego naprawdę nie potrzeba żadnych nadzwyczajnych zdolności!

Dołącz do lokalnej komórki lub załóż nową!

Wiele komórek już istnieje!
Tam gdzie jeszcze ich nie ma pomożemy Ci założyć nową.

 


 

Nie szukaj dalej – dołącz już dziś!

Nie ma czasu. Każdy dzień zwłoki to co najmniej troje dzieci zamordowanych w wyniku aborcji. Nie czekaj z przesłaniem zgłoszenia, napisz już dziś.

Jeśli masz jakieś wątpliwości – pomożemy Ci – jednak pierwszy krok należy do Ciebie.

Nie czekaj!

Każdy dzień to co najmniej troje dzieci zamordowanych w wyniku aborcji. Nie czekaj dłużej.