Szkolimy obrońców życia!

W Polsce co roku zabija się legalnie ponad 1000 dzieci w wyniku aborcji. Większość z powodu podejrzenia u nich choroby lub upośledzenia. Ta sytuacja w cywilizowanym kraju jest skandalem, który wymaga aktywnego przeciwdziałania. W chwili obecnej zjawisko to nabiera znamion ludobójstwa.

Jak można walczyć z aborcją? Przede wszystkim trzeba uświadamiać ludzi, na czym polega jej zło. Pokazywać im prawdę. Tak właśnie działa Fundacja Pro-prawo do życia, która organizuje pikiety oraz wystawy „Wybierz Życie”. W czasie tych wydarzeń eksponowane są zdjęcia ofiar aborcji. Bardzo wiele osób jest poruszonych tym, co zobaczyły – mówią, że nie miały pojęcia, jak wygląda aborcja, a teraz wiedzą, że trzeba ją powstrzymać. Mamy także świadectwa kobiet, które po zobaczeniu tych zdjęć nie pojechały na umówiony „zabieg” – dzięki czemu ich dzieci dzisiaj żyją.

W samym tylko 2015 roku Fundacja zorganizowała 451 pikiet i 68 wystaw, a pod obywatelskim projektem ustawy „Stop Aborcji” chroniącym życie każdego człowieka od poczęcia zebraliśmy ponad 400 tysięcy podpisów.

Fundacja Pro-prawo do życia od kilku lat organizuje w całej Polsce kursy dla osób, które chcą skutecznie działać w obronie życia najmniejszych dzieci. W ubiegłym roku odbyło się 61 szkoleń, w których wzięło udział 591 osób. Mamy komórki lokalne w 44 miastach. Tworzymy armię obrońców życia, która zmienia Polskę. Naszym celem jest budzenie sumień poprzez pokazywanie prawdy, a także zmiana prawa na takie, które będzie chronić życie każdego nienarodzonego dziecka.

Zapraszamy Cię do włączenia się w te ważne działania! Do triumfu zła potrzeba tylko, aby dobrzy ludzie nic nie robili – możemy wygrać tę wojnę, ale potrzebujemy do tego Twojego zaangażowania!

Najbliższe kursy:

05 października – 10:00-17:00 – Gliwice
20 października – 10:00-17:00 – Sopot
26 października – 10:00-17:00 – Kraków
7 grudnia – 10:00-17:00 – Kraków

 

Kategorie

Archiwum