Dołącz do nas!

Nie mamy supermocy, ani żadnych ponadnaturalnych zdolności. Pewnego dnia postanowiliśmy jednak przestać biernie przyglądać się otaczającej rzeczywistości i zacząć działać. Dołącz do nas! Pomóż nam zmieniać rzeczywistość i zobacz jakie to proste!


 

Kursy dla Proliferów

Od stycznia 2012 roku organizujemy kursy dla prolajferów, na których uczymy jak skutecznie bronić życia. Zorganizowaliśmy 48 kursów w których udział wzięło kilkaset osób. Tworzymy w ten sposób prolajfową armię, która zmienia Polskę. Dzięki kursom mamy komórki lokalne fundacji w kilkunastu miastach Polski. Sprawdź czy w najbliższym czasie będzie organizowany kurs w Twojej okolicy. Jeśli nie – napisz do nas! E- mail: kurs@stopaborcji.pl

Zgłoś się na kurs!

 

W najbliższych miesiącach organizujemy kursy w kilkunastu miastach Polski!
Dołącz do nas!

 


 

Dołącz do komórki lokalnej

Aby skutecznie przeciwdziałać aborcji od 2012 r. rozpoczęliśmy zakładanie komórek lokalnych – w wielu miastach takie komórki już działają, a ich koordynatorzy z utęsknieniem czekają na zgłoszenia zainteresowanych wolontariuszy. Widzimy jak bardzo skuteczność działania każdego lokalnego oddziału zależy od zaangażowania nawet pojedynczych osób. Być może to właśnie Ciebie potrzebujemy! Nie zwlekaj dłużej, zgłoś się do wybranej przez siebie komórki!

W Twoim mieście nie ma jeszcze lokalnej komórki? Trzeba to koniecznie zmienić! Możemy pomóc Ci ją założyć. Nawet w największych miastach rozwój komórek rozpoczynał się od pojedynczych osób. Dziś mamy doświadczenie, którym chcemy się z Tobą podzielić. Będziesz mógł działać szybciej i lepiej. Do tego naprawdę nie potrzeba żadnych nadzwyczajnych zdolności!

Dołącz do lokalnej komórki lub załóż nową!

Wiele komórek już istnieje!
Tam gdzie jeszcze ich nie ma pomożemy Ci założyć nową.


 

Pomóż nam działać!

Zorganizowaliśmy około 400 wystawy i kilkaset pikiet w całej Polsce. Zebraliśmy setki tysięcy podpisów przeciwko aborcji.

Musimy jednak działać jeszcze skuteczniej, by powstrzymać aborcyjny holokaust! Właśnie dlatego potrzebujemy Twojej pomocy. Zachęcamy każdego aby dołączył do grona naszych wolontariuszy – wiemy jednak, że nie wszyscy ludzie dobrej woli mogą to zrobić.

Fundacja, w przeciwieństwie do propagatorów aborcji, nie otrzymuje dotacji od koncernów aborcyjnych czy organizacji rządowych. Działamy tylko dzięki wpłatom ludzi dobrej woli!

Możesz pomóc nam finansowo, wpłacając dowolną kwotę na nasze konto. Twoje 5zł pozwala wydrukować 300 ulotek antyaborcyjnych – jeżeli wpłacisz więcej wystarczy na baner antyaborcyjny. Dzięki Twoim datkom będziemy mogli zakupić niezbędny sprzęt (np. megafony), szkolić wolontariuszy, rekompensować wysiłek ekspertów i koordynatorów.

Pomóż nam działać!

Fundacja, w przeciwieństwie do propagatorów aborcji, nie otrzymuje dotacji od koncernów aborcyjnych czy organizacji rządowych.
Działamy tylko dzięki wpłatom ludzi dobrej woli!


 

Nie szukaj dalej – dołącz już dziś!

Nie ma czasu. Każdy dzień zwłoki to co najmniej troje dzieci zamordowanych w wyniku aborcji. Nie czekaj z przesłaniem zgłoszenia, napisz już dziś. Jeśli masz jakieś wątpliwości – pomożemy Ci – jednak pierwszy krok należy do Ciebie.

Nie czekaj!

Każdy dzień to co najmniej troje dzieci zamordowanych w wyniku aborcji. Nie czekaj dłużej.