Absurd goni absurd, a transpłciowe szaleństwo trwa. „Dzieci w Wielkiej Brytanii uczą się, że istnieje 100 różnych tożsamości płciowych, mimo że eksperci twierdzą, że jest ich tylko 6” – pisze brytyjski dziennik The Sun (!).

„Tożsamości płciowe to ekscytujący temat”

Jakie są różne tożsamości płciowe?” – pyta chłopiec występujący w filmie dla uczniów szkół podstawowych.

To jest naprawdę ekscytujące pytanie (…) Jest tak wiele różnych tożsamości płciowych. Wiemy, że istnieją kobieta i mężczyzna. Ale mamy w sumie 100 różnych tożsamości , jeżeli nie więcej. Niektórzy są np. queer gender, czyli nie identyfikują się z żadną płcią, chcą być kimś więcej” – odpowiadają pedagodzy na filmie.

Produkcja autorstwa BBC będzie częścią obowiązkowych zajęć dot. gender w brytyjskich podstawówkach i szkołach średnich od 2020 roku. Program tych zajęć lekcji został przygotowany przez Andrew Moffata, aktywistę LGBT i nauczyciela, który stworzył projekt „zwalczania homofobii w szkole podstawowej” i został za swoją działalność uhonorowany Orderem Imperium Brytyjskiego.

We wstępie do nowego programu nauczania napisano wprost: „Musimy przekonać nasze dzieci do tego, by zechciały być częścią społeczeństwa gender. Musimy być w stanie sprzedać im to pragnienie, ponieważ dla wielu może nie być ono czymś naturalnym”.

Neutralne płciowo mundurki i kara za spódnice

Po tekście w „The Sun” można zobaczyć jak bardzo ideologia gender opanowała też media. Autor artykułu powołuje się na ekspertów z The Royal College of General Practitioners, którzy stwierdzają, że tożsamości płciowych jest jedynie sześć. Mają to być: mężczyzna, kobieta, tożsamość neutralna płciowo, tożsamość nie-binarna, gender-fluid (płynna płeć) i gender-queer.

W wielu szkołach Wielkiej Brytanii uczniowie są też zmuszani do noszenia neutralnych płciowo mundurków. Dyrekcja szkoły w Lewes (hrabstwo Sussex) tłumaczyło, że to dla dobra osób, które nie mają jeszcze dojrzałej świadomości swojej tożsamości. Kilkadziesiąt dziewcząt w ramach protestu przyszło do szkoły w spódnicach. Nie zostały wpuszczone na teren placówki, a dyrekcja zapowiedziała ich ukaranie.

Brytyjskie społeczeństwo wydaje się być zupełnie ogłupione ideologią gender – prowadzi to już teraz do dramatów.

Taka jest po prostu prawda, że są dzieci, które nie identyfikują się z płcią, do której zostały przypisane przy urodzeniu” – komentuje na łamach „The Sun” rzecznik fundacji zajmującej się transpłciowymi dziećmi.

Efekt tej propagandy jest taki, że rocznie do poradni w sprawie zmiany płci w Wielkiej Brytanii zgłasza się ponad 2500 nieletnich. Zgody na hormonalną „korektę płci” otrzymują nawet dzieci poniżej 10 roku życia.

źródła:
https://www.thesun.co.uk/news/9886252/bbc-schools-children-100-genders/
https://www.vaticannews.va/pl/swiat/news/2019-09/gender-wielka-brytania-szkoly.html

Autor: Jan Both